10 powodów, dla których warto skorzystać ze skupu aut

Twoje auto wymaga naprawy, a nie chcesz w niego inwestować? Potrzebujesz gotówki i chcesz szybko sprzedać swój samochód? Kupiłeś nowe auto, a stare stoi nieużywane. Każdy z tych powodów jest dobry, by skorzystać z usług firm specjalizujących się w skupie samochodów używanych. 

 

Twoje auto wymaga naprawy, a nie chcesz w niego inwestować? Potrzebujesz gotówki i chcesz szybko sprzedać swój samochód? Kupiłeś nowe auto, a stare stoi nieużywane. Każdy z tych powodów jest dobry, by skorzystać z usług firm specjalizujących się w skupie samochodów używanych. 

 

Czym jest skup aut?

 

Sprzedaż samochodu to wymagający zaangażowania proces, który nie zawsze kończy się satysfakcjonującą transakcją. Ilość czasu, jaki musimy poświęcić na pisanie ogłoszeń, rozmowy i spotkania z ewentualnymi klientami często nie są warte ceny, jaką na koniec oferują nam za auto. W odpowiedzi na potrzeby klientów na rynku motoryzacyjnym powstały firmy, odciążające sprzedających samochody, które skupują auta szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie. To szansa na znalezienie kupca, który sprosta Twoim potrzebom, oczekiwaniom finansowym i dopasuje się pod ciebie. Jeśli masz za sobą doświadczenie sprzedaży samochodu osobie prywatnej, to z pewnością wiesz, z czym się to wiąże. Na szczęście są firmy, które znacznie ułatwiają ten proces!

 

Dlaczego skup aut?

 

Skup aut przyjedzie we wskazane miejsce, by móc dokonać wyceny auta. Jeśli podana cena będzie Cię satysfakcjonować, podpiszecie umowę kupna-sprzedaży, a na Twoje życzenie pracownik wybranego auto skupu sporządzi oświadczenie wypowiedzenie polisy OC, dzięki temu otrzymasz dodatkowo niewykorzystaną składkę z ubezpieczenia. Po rozliczeniu, które może odbyć się w firmie gotówki przekazanej na miejscu, lub przelewem na wskazane konto, przedstawiciel auto skupu na własny koszt odbierze auto. 

 

Jak widzisz, proces sprzedaży auta może być prostszy, niż sobie to wyobrażasz, ale to nie wszystko…

 

Poznaj 10 zalet sprzedaży auta skupowi samochodów 

 

Współpraca ze skupem aut to szybki sposób na sprzedaż samochodu. Poznaj zatem zalety sprzedaży auta skupowi samochodów i przekonaj się, że to doskonały sposób, który sprawdzi się również u Ciebie. Poznaj nasze top 10:

 

1. Nie musisz ponosić kosztów utrzymania auta - decydując się na sprzedaż samochodu osobie prywatnej przez cały okres poszukiwania kupca, musisz dbać o jego stan oraz wykonywać niezbędne przeglądy, opłacać składki na ubezpieczenie oraz inwestować w paliwo, przecież potencjalny nabywca musi się przejechać samochodem.Wybierając współpracę z auto skupem, skracasz ten okres do kilku godzin!

2. Skup aut skupuje samochody każdej marki i modelu – jeśli twoje auto ma na swoim koncie już trochę lat, nic nie szkodzi. Nasz skup samochodów nadal będzie zainteresowany Twoim autem. Skupujemy auta wszystkich marek i modeli wyprodukowanych po 1992 roku!


3. Umowa kupna – sprzedaży
-
bezpieczna transakcja zaczyna się od umowy. Rzetelnie sporządzona, zawierająca wszystkie niezbędne informacje zabezpiecza zarówno kupującego, jak i sprzedającego. Sprzedając samochód osobie prywatnej, musimy sami zadbać o jej wygląd i zawartość zgodną z obowiązującymi przepisami. Natomiast sprzedając auto skupowi samochodów, przedstawiciel zrobi to za nas.


4. Odzyskasz niewykorzystane ubezpieczenie
– kolejną ważną zaletą skorzystania z usług firm, skupujących auta jest możliwość odzyskania niewykorzystanej składki
ubezpieczeniowej. Na życzenie klienta, przedstawiciel naszego auto skupu sporządzi dokument wypowiedzenia polisy OC, który uprawnia do otrzymania od firmy ubezpieczeniowej niewykorzystanej składki. 


5. Wygodne rozliczenie w formie gotówki lub przelewem na konto
– jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, sprzedaż samochodu skupowi aut, będzie najlepszym pomysłem. Jeszcze tego samego dnia, na umówionym spotkaniu z przedstawicielem firmy, po podpisaniu umowy i akceptacji propozycji cenowej, otrzymasz gotówkę do ręki lub przelewem na konto bankowe.


6. Oszczędność czasu
– czas to pieniądz. Dlatego nie marnuj go na nieproduktywne spotkania z zainteresowanymi kupcami. Odbieranie telefonów, odpisywanie na wiadomości i umawianie się na spotkania, do których często nie dochodzi, wymagają zaangażowania czasu, energii i w konsekwencji pieniędzy. Umawiając się na spotkanie z przedstawicielem auto skupu, masz pewność, że pojawi się na miejscu w umówionym czasie. Dlaczego? Ponieważ to jego praca, a Ty jesteś klientem, o którego walczy!


7. Skup aut powypadkowych
– jeśli posiadasz auto, które brało udział w kolizji czy wypadku, możesz sprzedać je nam. Nie interesuje nas, czy w przeszłości auto przeszło wymianę części, skomplikowane naprawy, czy też częściowo lub całkowicie nie nadaje się do jazdy. Odkupujemy auta, które posiadają ślady użytkowania, są uszkodzone lub powypadkowe.


8. Brak ukrytych kosztów
– korzystając z usług skupu samochodów, mamy pewność, że nie zostaniemy obciążeni żadnymi dodatkowym kosztami. Przyjazd we wskazane miejsce, wycena, sporządzenie umowy, odbiór samochodu jest całkowicie bezpłatny.


9. Szybki kontakt i szybka transakcja
– od pierwszego kontaktu z przedstawicielem skupu aut do rozliczenia może minąć zaledwie kilka godzin! Jeśli auto skup, z którym się kontaktujesz, jest z tego samego miasta, jest duża szansa, że jeszcze tego samego dnia sprzedasz swoje auto. Doświadczeni pracownicy auto skupów są w stanie szybko ocenić stan pojazdu i dokonać wyceny, dzięki czemu oszczędzamy wiele czasu.


10. Atrakcyjna cena
- to ile otrzymany za nasze auto zależy od wielu czynników m.in.: stanu technicznego samochodu, wyposażenia, marki, modelu i rocznika samochodu. Pracownik auto skupu oceni, czy auto potrzebuje napraw i dodatkowych inwestycji. Wyceny najczęściej dokonuje już na miejscu. Na bazie swojego doświadczenia jest w stanie szybko ocenić stan auta i podać cenę wykupu. Z naszej praktyki wynika, że auto skupy, które obecne są na rynku już od kilku dobrych lat, proponują lesze warunki cenowe. Jest to związane ze znajomością runku, współpracy z doświadczonym warsztatem i budowania pozytywnego wizerunku. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony klient może do nas wrócić, lub podzieli się dobrą opinią ze znajomymi.

 

Jak więc widzisz, powodów na to, żeby skorzystać z oferty auto skupów jest naprawdę sporo. Oszczędzasz czas i energię, a zarobione pieniądze możesz zainwestować lub przeznaczyć na zakup nowego auta. Dlatego nie ociągaj się dłużej i zacznij działać. Umów się na spotkanie i przekonaj się, jak sprawnie działamy!  Zadzwoń pod numer tel. 501 058 798 lub napisz na adres: megdar@wp.pl, możesz również wypełnić niezobowiązujący formularz wyceny

 

* * *


ZOBACZ TAKŻE: 

        ■  Sprzedaż auta do skupu samochodów - krok po kroku