Czy warto skorzystać z oferty skupu aut?

Masz samochód, który chciałbyś sprzedać? Zależy Ci na czasie i atrakcyjnej cenie? Możliwości sprzedaży jest wiele… serwisy ogłoszeniowe, aukcje internetowe, skupy aut? Sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza!

 

 

Wszystko zależy od Twoich priorytetów oraz stanu faktycznego Twojego samochodu. Jeśli twoim priorytetem jest uzyskanie jak najwyższej ceny, nie zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży pojazdu i możesz spokojnie poczekać kilka miesięcy, a nawet lat na szczęśliwego kupca to uczciwie mówiąc - raczej nie potrzebujesz pomocy skupu samochodów.

 

Jeżeli jednak zależy Ci na czasie i usiłujesz sprzedać swój samochód już od kilku dobrych tygodni, ale nie widać zainteresowania lub jest ono niewielkie, a gdy już wystąpi to wszelkie spotkania kończą się w ten sam sposób – brakiem dogadania sprzedaży - powinieneś rozważyć współpracę z naszym skupem samochodów. Naszą specjalnością jest skup samochodów używanych na terenie Warszawy. Jesteśmy rozwiązaniem na szybką i sprawną sprzedaż Twojego auta.

 

Wiedz, że trudność w sprzedaży samochodu jest zjawiskiem powszechnym. Z doświadczenia wiemy, że dla większości właścicieli aut sprzedaż samochodu zawsze wydaje się bardzo prosta, ale z upływem czasu okazuje się, że jest związana z dziesiątkami bezowocnych spotkań z niezdecydowanymi potencjalnymi kupcami, ciągłym przesuwaniem terminów, odraczaniem i odciąganiem sprawy sprzedaży. To wszystko niesie za sobą stratę czasu oraz pieniędzy nie mówiąc już o wartości auta, którego jak zapewne wiesz wartość również spada z każdym miesiącem.

 

Problem może leżeć w stanie technicznym Twojego pojazdu lub zbyt wysokiej cenie - często przywiązujemy się do rzeczy materialnych emocjonalnie i przez to nadajemy im wyższą wartość niż rzeczywiście mają. Zbyt wygórowana cena może być tutaj murem nie do przejścia i tylko obniżenie swoich wymagań co do ceny może pomóc Ci oddać swoje auto w dobre ręce. Wyznaczając cenę za swój samochód, powinieneś odsunąć emocje na bok i ocenić faktyczny stan swojego auta. Pamiętaj, że dla kupującego Twój samochód nie jest w niczym „wyjątkowy” ponieważ nie posiada on żadnych wspomnień związanych z Twoim autem – dla niego Twoje auto jest jedynie środkiem transportu.

 

Zwróć uwagę także na konkurencję – na serwisach ogłoszeniowych widnieją tysiące samochodów w podobnym stanie, setki aut z tego samego rocznika i dziesiątki pojazdów tej samej marki jak Twoje auto – to wszystko nie ułatwia sprawy, a wręcz sprawia, że na kupca możesz czekać długie miesiące a nawet lata. Przytłaczająca liczba ogłoszeń powoduje, że trafienie na Twoje auto staje się poniekąd loterią, w której nie ma gwarantowanej nagrody, bo nawet jeżeli ktoś trafi na Twoje ogłoszenie nie oznacza to, że dojdzie do zawarcia transakcji sprzedaży.

 

Jeżeli nie chcesz dłużej grać w loterie pod tytułem „czy sprzedam swoje auto w tym roku” i chcesz pozbyć się problemu związanego kosztami utrzymania pojazdu oraz z jego ubezpieczaniem - to dobrze trafiłeś! Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu uczciwej ceny adekwatnej do stanu Twojego pojazdu to wiedz, że nasz skup aut rozwiąże tą sprawę błyskawicznie. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić na obejrzenie Twojego samochodu. Cenę dogadamy na spotkaniu i zapłacimy Ci gotówką od ręki lub z miejsca puścimy przelew na wskazane konto.

 

Podsumowując… sprzedaż auta na własną rękę jest idealnym rozwiązaniem dla kogoś kto ma sporo czasu na wizyty potencjalnych kupców, jest w stanie zainwestować dodatkowe środki na odpicowanie swojego auta, aby choć odrobine podnieść jego cenę i ma oszczędności na utrzymywanie samochodu w stanie ciągłej gotowości w razie wystąpienia okoliczności spotkania z potencjalnym kupującym. A więc koszty, koszty, koszty…

 

Jeżeli jednak nie masz czasu ani ochoty na dokładanie do tej „skarbonki” i chcesz jak najszybciej pozbyć się kosztów związanych z utrzymaniem pojazdu, a dodatkowo uzyskać uczciwą cenę adekwatną do jego realnej wartości, wiedz że nie musisz specjalnie przygotowywać swojego auta na nasze spotkanie, ponosić niepotrzebnych kosztów, a nawet możesz uzyskać zwrot z ubezpieczenia OC. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym skupem aut i pozwolisz nam zaproponować sobie fajne warunki sprzedaży – na pewno będziesz zadowolony! Zadzwoń pod numer tel. 501 058 798, napisz na adres:  lub wypełnij formularz wyceny

 

ZOBACZ TAKŻE: 

        ■  Skup aut, portal ogłoszeniowy czy komis - co wybrać?