Warto wiedzieć

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania podczas skupu aut.

Czy skup aut DARCAR, gwarantuje umowę kupna-sprzedaży?

Umowa kupna - sprzedaży jest u nas podstawą bezpiecznej transakcji dla obu stron.  Zadzwoń jeszcze dziś i przekonaj się… 

...do zobaczenia na spotkaniu.

Czy prowadzicie skup aut firmowych?

Chętnie podejmiemy współpracę z firmami leasingowymi jak również z osobami odpowiedzialnymi za flotę pojazdów w firmie i odkupimy większą ilość pojazdów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 0-501-058-798 lub (22) 303-76-63. lub napisać na adres: megdar@wp.pl. 

Czy skup aut DARCAR pobiera jakieś opłaty za dojazd do sprzedającego?

Dojazd do Ciebie jest całkowicie bezpłatny, a transakcja w 100% bezpieczna.

Czy mogę liczyć na to, że skup samochodów DARCAR, pomoże mi uzyskać zwrot ubezpieczenia ?

Oczywiście, że tak! Zapewniamy taką pomoc. Wystarczy, że przy podpisywaniu umowy zwrócisz na to uwagę naszemu przedstawicielowi, a on od razu sporządzi dokument wypowiedzenia polisy OC.

Jak szybko skup aut zapłaci za moje auto?

Nasz skup samochodów DAR CAR zapłaci Ci gotówkę od ręki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w dniu transakcji. Możesz również otrzymać przelew na wybrane przez siebie konto bankowe. Wybór sposobu płatności należy do Ciebie.

Jak przebiega skup samochodów w waszej firmie ?

1. Wykonaj telefon do naszego handlowca (22 303 76 63 lub 501 058 798) lub napisz na e-mail: megdar@wp.pl i umów się na spotkanie. 
2. Na wyznaczonym przez Ciebie miejscu nasz pracownik obejrzy i wyceni Twoje auto. 
3. Jeśli zaakceptujesz warunki cenowe, zostanie sporządzona umowa kupna-sprzedaży jeszcze na miejscu. 
4. Na życzenie klienta zostanie sporządzony dokument wypowiedzenia polisy OC (zwrot niewykorzystanej składki). 
5. Przedstawiciel auto skupu DARCAR wypłaca gotówkę lub dokonuje wpłaty na konto. Pamiętaj, to ty wybierasz formę płatności.

Jakie marki samochodów skupuje skup aut DARCAR ?

Prowadzimy skup samochodów używanych oraz skup powypadkowych aut - WSZYSTKICH MAREK. Skupujemy auta osobowe, suvy, terenowe, busy, itd.

Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie jakie marki skupujemy, kliknij w ten link --> Sprzedam auto 

Czy występuje u was skup powypadkowych aut ?

Tak! Prowadzimy skup powypadkowych aut. Kupimy Twoje auto nawet po wypadku, ale nie tylko. Interesują nas zarówno auta osobowe, jak i samochody dostawcze, SUVy, busy czy samochody terenowe. Skupujemy zarówno auta prywatne jak i samochody po firmach. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłanie oferty on-line.

Czym jest skup aut ?

Skup aut DARCAR jest firmą, która prowadzi skup samochodów używanych oraz skup powypadkowych aut - WSZYSTKICH MAREK. Jeśli chcesz szybko sprzedać swoje auto wytarczy skontaktować się z nami i umówić na spotkanie .

Nie trać czasu! Najlepiej od razu zadzwoń pod numer tel. 0-501-058-798 lub ( 22) 303-76-63. Możesz również wypełnić formularz, który znajdziesz tutaj.

Chcesz sprzedać swoje auto ?

Prowadzimy auto skup samochodów używanych osobowych oraz skup flot samochodowych, busów i aut dostawczych wszystkich marek w Warszawie i okolicach.

Jeżeli zależy Ci na korzystnej sprzedaży swojego auta, zadzwoń pod numer 501 058 798 lub napisz na adres e-mail: megdar@wp.pl

 

ZACHĘCAMY DO PRZESYŁANIA OFERTY PRZEZ INTERNET!

 

 

Wyślij ofertę
Warszawski skup aut Warszawski skup aut